İşlerİmİz

Talebinizi bize gönderdikten sonra, ekibimiz gereksinimlerini inceler ve en iyi zamanlamayı yapar.

İŞLEM SÜRECİ

Icon

Teklifin Onayı : Varanoğlu'nda, talebinizi bize gönderdikten sonra, ekibimiz bileşenlerini, gereksinimlerini ve teslim tarihlerini incelemek için zaman ayırır. 48 saatten kısa bir süre içinde, fiyatlar ve üretim süreleriyle birlikte bir teklif onayını size geri göndereceğiz.

Doğrulama Kontrolü ve Optimizasyonu : Üretim sürecinden önce, projeniz hakkında ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgilere sahip olduğumuzdan emin oluruz. İhtiyacınız varsa, onay için projenizin bir örneğini göndereceğiz. Gerekirse, ek değişiklikler yapmanıza izin verecektir. Müşterilerimizle her zaman yan yana çalıştığımızdan, ticari baskı projenizde öneriler sunabiliriz, böylece tam potansiyeline ulaşabilir.

Baskı Öncesi : İhtiyacınız olan kaliteli baskıyı elde etmek için kaliteli baskı önemlidir. Varanoğlu'nda, kalitenin her zaman mevcut olduğundan emin olmak için her şeyi yaptık. Uzmanlık, lider teknoloji ve otomatik kopyalama ve renk yönetimi yazılımı gibi en gelişmiş uygulamalar, en iyi baskı çözümlerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunmamızı sağlar. Bizim müşterimize tavsiyemiz, baskı öncesi kontrolün özenli olarak yapılması ve çoklu baskıya geçmeden hataların önlenmesidir.

Baskı : İster basit bir broşür ister olağanüstü bir tanıtım ürünü olsun, dijital baskı teknolojilerindeki en son teknolojiyi ve ofset litografiyi kullanıyoruz. Varanoğlu, baskı öncesi dijital baskı prova makinaları Xerox, Çoklu baskılar için Roland 304 ve Roland 202, Heidelberg GTO, Tipografi baskıları için Heidelberg OHT, Kutu ve kalın hassas kesimler için Heidelberg SBG kullanılır.

Ambalaj ve Paketleme : Bursa'daki en iyi sonlandırma ve ambalajlama stüdyolarını kullanıyoruz. Hangi bağlayıcı projeyi alırsak alalım, yetkin ve verimliyiz. İster basit işle, ister en profesyonelişler ve grafikler olsun, en gelişmiş ekipmanlara sahibiz. Laminasyon, Kabartma, Yaldız uygulamaları,Yapıştırma, kapak Takma ve daha fazlası!

Kalite kontrol ve yükleme : Projeniz paketlendikten ve teslim edilmeye hazır olduğunda Varanoğlu, tüm ayrıntıların ele alınmasını sağlar: yeterli ve dayanıklı paketleme, nakliye adresi, nakliye gecikmesi, nakliye tarihleri vb. Nakliye departmanımız paketinizin mükemmel durumda olduğunu garanti eder. Paketinizi zamanında alacağınıza şeref duyuyoruz; Gerekirse, acele teslimat seçenekleri bile sağlayabiliriz.